Наші вчителі

У навчальному закладі працює 13 педагогічних працівників: 12 вчителів і 1 директор,5 працівників молодшого обслуговуючого персоналу.З 13 вчителів - 10 основні,2- сумісники.

Методична тема, над якою працює педагогічний колектив:" Підвищення якості й ефективності навчально-виховного процесу на основі творчого підходу до праці, використанні передового педагогічного досвіду та впровадженні інноваційних технологій".

Вчитель історії

Кулик Юрій Вікторович, 11.08.1975р.н. освіта вища, 1997р.ХДПУ ім Г.С.Сковороди, вчитель історії. За сумісництвом викладає фізичну культуру.Спеціаліст І категорії. Остання атестація у 2013р. Підтверджено раніше встановлену кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії" Педагогічний стаж на 01.09.2017р. - 19 років.Методичне тема з історії, над якою працює вчитель:"Впровадження передового педагогічного досвіду на уроках історії та правознавства".

.Добросовісний, старанний, наполегливий, принциповий працівник. Серед учнів та колег користується великим авторитетом і повагою. Веде здоровий спосіб життя і є особистим прикладом для вихованців. Любить спорт, особливо футбол, і прививає цю любов дітям.У 2017/2018 навчальному році класний керівник 5 класу.

Багато працює з дітьми в позаурочний час.На громадських засадах веде спортивну секцію для учнів 5 -9 класів. Учні під його керівництвом завжди досягають високих результатів у конкурсах різного рівня. Методична тема з фізичної культури, над якою працює вчитель: "Навчання учнів середньої вікової групи гнучкості та спритності на уроках фізичної культури та в позаурочний час"

Вчитель математики

Дяченко Людмила Петрівна, освіта вища, ХДПУ ім Г.С.Сковороди,1998р. вчитель математики та інформатики, спеціаліст І категорії, викладає математику та інформатику та за сумісництвом фізику.На 01.09.2017 педагогічний стаж становить 20 років. Класний керівник 8 класу. Методична тема вчителя:"Інтерактивні форми навчання на уроках математики".

Активна в громадському житті школи. На громадських засадах виконує обв'язки педагога-організатора та заступника директора з виховної роботи. Значна кількість загальношкільних свят, заходів проходять під її керівництвом та за сценаріями, які вона створює власноруч. В колективі користується авторитетом і повагою. Її обрано до складу ПК.У 2015р. пройшла чергову атетстацію та підтвердила встановленовлену раніше кваліфікацію "спеціаліст І категорії".

Вчитель географії

Близнюк Олександр Демидович, освіта вища, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ГГФ, географ, викладач географії,1993р. та ХДПУ ім. Г.С.Сковороди, 1996р, учитель німецької мови, Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -"вчитель-методист". Працює над двома методичними темами: "Підвищення ефективності набуття учнями знань з географії шляхом застосування контрольно-перевірочних завдань тестового типу" та "Вивчення географії в позаурочний та позашкільний час".

Створив власну систему тестових завданнь для використання в процесі навчання географії на уроках та в позаурочний час у 6 - 7 класах, яка здобула диплом ІІІ ступеня на XV обласній виставці-ярмарку передових педагогічних ідей та технологій у 2008р. в м.Харкові. Роботу по удосконаленню, адаптації тестів до нових умов та створенню для інших класів продовжує постійно.

Методичні розробки друкуються в періодичних фахових виданнях, входять в збірники з позакласної роботи з географії видавничої групи "Основа" м. Харків . Методичні розробки " Особливості методики підготовки і проведення позакласних та позашкільних заходів і занять з географії та їх значення для навчально-виховного процесу в школі","Екскурсія до джерел води","Методика збирання, узагальнення матеріалів та впровадження результатів досліджень в практику написання науково-дослідницьких робіт МАН","Словесно-логічний спосіб на уроках географії", "Вивчення топографічної карти в загальноосвітній школі" створені на основі власного досвіду роботи. Проводить активну науково-дослідницьку роботу з учнями в МАН. За період з 2007 по 2009 р. підготував трьох переможців районного та призерів обласного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН в галузях: фізичної географії на тему "Глобальне потепління клімату та його наслідки", економічної географії на тему "Барвінківська ТСЕС: проблеми та перспективи розвитку", геології "Нетрадиційні джерела рудної сировини у Світовому океані".

Остання атестація - 2017 рік. Підтверджено раніше встановлену кваліфікацію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "вчитель-методист".

За плідну працю має нагороди: подяки голів Барвінківської РДА, Харківської ОДА, грамоти районного відділу освіти, Головного управління освіти і науки Харківської ОДА, МОНУ. Лауреат рейонного етапу конкурсу "Учитель року 2003". З 01.09.2009р очолює школу. У жовтні 2012р. нагороджений нагрудним знаком МОНМСУ "Відмінник освіти України"

Вчитель біології

Біологію викладає вчитель: Колісник Володимир Васильович - основним місцем роботи є Гаврилівський НВК І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області. Педагогічний стаж становить 47 років. Один з найкращих вчителів Барвінківського району зі свого фаху.

Вчителі української мови та літератури

Крайня Галина Володимирівна, освіта вища, ХДПУ ім Г.С.Сковороди, вчитель української мови та літератури. У 2011 - 2012 н.р. атестована з присвоєнням кваліфікації "спеціаліст І категорії". Педагогіний стаж становить 14 років.Педагогічна тема, над якою працює вчитель має такий зміст: "Використання інтерактивних технологій у вивченні української мови та літератури". З 1 вересня 2016 року відновила діяльність на посаді вчителя української мови і літератури. На громадських засадах виконує обов*язки класного керівника 9(неповного) класу.З 05.02.2018 суміщає роботу за внутрішнім сумісництвом на 0,5 посади педагога-організатора.У січні 2018 року стала лауреатом професійного конкурсу обласного етапу "Учитель року - 2018" у номінації українська мова і література.

Щербак Людмила Миколаївна,освіта вища, ХДПУ ім.Г.С.Сковороди, 1994 рік. Педагогічний стаж становить 16 років.Остання атестація у 2013 році. Підтверджено раніше встановлену кваліфікацю "спеціаліст ІІ категорії".У Пригожівській ЗОШ І-ІІ ступенів працює з 01.09.2015. Призначена на посаду вчителя української мови і літератури шляхом переведення з Африканівської ЗОШ І-ІІ ступенів після її закриття.За сумісництвом викладає російську мову, зарубіжну літературу.У 2016 році пройшла позачергову атестацію. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії"

Принципова і наполеглива у навчанні і вихованні дітей. Призначена класним керівником 7 класу.Багато працює з дітьми в позаурочний час і, навіть, у вихідні, не рахуючись з власним часом. Організовує для вихованців подорожі, екскурсії інші заходи, які роблять навчально-виховний процес для дітей і їх батьків цікавим.

Вчитель іноземної мови (англійської)

Назарько Марина Григорівна, 1986р.н. Освіта вища.ХДПУІС, 2008 рік.Офіційний педагогічний стаж 1 рік, на посаді вчителя іноземної мови перебуває з 01.09.2016. Методична тема, над якою працює вчитель:"Ігрові методи навчання англійської мови у загальноосвітній школі".


Вчитель музичного мистецтва

Салогуб Геннадій Михайлович, освіта вища, ХНПУ ім.Г.С.Сковорди,2015 рік.Вчитель музичного та образотворчого мистецтва. Педагогічний стаж 7 років. У 2016 навчальному році пройшов чергову атестацію.За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію " спеціаліст І категорі". Має прекрасні вокальні дані. Охоче працює здітьми в позаурочний час. Допомагає дітям розвивати свої музичні та образотворчі здібності та смаки. Жоден захід у школі не проходить без участі Геннадія Михайловича. Власноруч створює фонограми до заходів, здійснює їх озвучування з використанням своєї власної апаратури.що робить ці заходи більш змістовними і цікавим як для дітей, так і для їх батьків. У Геннадія Михайловича завжди цікаві уроки. За сумісництвом Салогуб Г.М. викладає трудове навчання. У листопаді -грудні 2015 року пройшов навчання на курсах підвищення кваліфікації з цього предмета при комунальному вищому навчальному закладі "Харківська академія неперервної освіти" у м. Харкові.На уроках трудового навчання діти охоче майструють різні поробки. Особливо їм подобається це робити у поєднанні зі звучанням музики.Це власний винахід Геннадія Михайловича, який викликає велике захоплення у дітей і знаходить схвалення і підтримку у батьків, а також у адміністрації школи.

Блог - (gennadiysalogub.blogspot.com) wym-1500018483388

Вчителі початкових класів

Непран Наталія Валеріївна, освіта вища, Слов'янський ДПУ, вчитель початкових класів.У 2016/2017 навчальному році класний керівник 3 класу. Спеціаліст І категорії. Педагогічний стаж становить 28 років.Педагогічна тема:"Впровадження ІКТ в НВП у початковій школі як один із напрямків креативної освіти"Атестувалася у 2013/2014 навчальному році і підтвердила раніше встановлену кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії". Серед працівників закладу користується авторитетом. Колектив обрав її головою профкому. Активний організатор дозвілля та відпочинку працівників, а також захисник трудових інтересів колективу.

Бондаренко Валентина Степанівна

/Files/images/Бондаренко В.С2..jpgосвіта вища, Слов'янський ДПУ, вчитель початкових класів.У 2017-2018 навчальному році класний керівник 4 класу. Спеціаліст І категорії. Педагогічний стаж становить 27 років. Остання атестація у 2013р.Підтверджено раніше встановлену кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії".Педагогічна тема: " Формування читацької компетентності молодших школярів".Серед учнів, батьків колег користується заслуженим авторитетом. На громадських засадах виконує обовязки відповідального за організацію харчування. сайт:wym-1524734298612

Семененко Вікторія Олександрівна, освіта неповна вища, навчається на заочному відділенні факультету початкового навчання ХНПУ ім.Г.С.Сковороди. На посаді вчителя початкових класів, класного керівника перебуває з січня 2015 року.За сумісництвом виконує обов`язки біблотекаря. Зуміла швидко налагодити контакт з учнями та їх батьками. У 2017-2018 навчальному році вона є класним керівником 2 класу. Вікторія Олександрівна багато уваги приділяє дітям з "проблемних" родин, результатом чого є швидке покращення навчальних досягнень таких дітей.Педагогічна тема: " Формування мовленнєвої компетентності на уроках української мови". Семенеко В.О. має і використовує свої артистичні здібності, знаходить їх у дітей і допомагає розвивати. Проводить багато часу з вихованцями у позаурочний час. Добросовісний, старанний, пунктуальний працівник. Відповідально ставиться до виконання доручень,не соромиться звертатись за порадами до досвідчених колег, інших фахівців, чим здобула повагу і авторитет у працівників закладу. У серпні 2016 року взяла шлюб і змінила прізвище Остроушко на Семененко.

Ширніна Лариса Володимирівна,освіта вища, Слав`янський ДПІ, 1980рік, початкова освіта. На посаді вчителя початкових класів з 11.09.2015. у 2017-2018 навчальному році класний керівник 1 класу. Науково-методична тема: "Формування творчої особистості молодщого школяра через використання інтерактивних технологій на уроках читання". Педагогічний стаж становить 18 років. Має перерву у педагогічній діяльності, тому з допомогою колег відновлює свої професійні якості. Швидко знайшла контакт з дітьми і їх батьками.Багато часу проводить зі своїми вихованнцями, залучає їх до виготовлення дидактичного, роздаткового матеріалу, широко використовує ігрові методи у навчально-виховному процесі.

Кiлькiсть переглядiв: 543

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.